پارچه بازار
خانه / پارچه کیلویی / خرید آنلاین پارچه کیلویی در تهران

خرید آنلاین پارچه کیلویی در تهران

آیا می دانستید که بسیاری از پارچه های تولیدی به صورت کیلویی به فروش می رسند و نه متری؟ حجم گسترده ای از این معاملات پارچه در تهران صورت می گیرد و گاهی خرید و فروش به صورت آنلاین و غیرحضوری می باشد.
بیشتر عمده فروشان و کسانی که به عنوان شرکت و مراکز پخش در شهرستان ها فعال هستند و پارچه فروشان از آنها خرید می کنند، بسیار از پارچه ها را به صورت کیلویی خریداری می کنند. گاهی این پارچه ها را به همان صورت به مشتری های خود می فروشند و بیشتر اوقات پارچه های کیلویی را به صورت رول مرتب می کنند و طاقه به فروش می رسانند.
پارچه های تولیدی بسیار از کارخانجات داخلی یا پارچه های وارداتی به صورت کیلویی معامله می شوند، که اغلب این پارچه به خصوص پارچه های وارداتی به انبارهایی در تهران منتقل می شوند و سپس از طریق خریداران عمده به شهرستان ها ارسال می شود.

البته این روش بیشتر در مورد پارچه های ارزان قیمت کارآیی دارد، چرا که پارچه های لوکس و مدل های مجلسی توری یا گیپور که قیمتی و ظریف هستند به صورت طاقه ای عرضه و فروخته می شوند. پارچه های نخی، ملحفه ای، کرپ کش، بسیاری از پارچه های وارداتی از کشور چین، تایلند و مالزی به صورت کیلویی و تنها به عمده فروشان عرضه می شود و نه خریداران و پارچه فروش های جزئی.
این روزها روش خرید اینترنتی و غیر حضوری در بین عمده فروشان بسیار مرسوم شده است، به این صورت که دیگر نیازی به حضور آنها و دیدن پارچه ها نیست، شرکت واردکننده یا تولیدکننده عکس محصولات و موجودی های خود را برای عمده فروش می فرستد و آنها پارچه های مورد نیاز بازار شهرهایی که در آنها مرکز پخش دارند را مشخص می کنند و سپس فروشنده از طریق شرکت های حمل و نقل پارچه ها را بارگیری و برای خرید یا همان عمده فروش ارسال می کنند.
با این روش کار، علاوه بر خرید راحت و بدون دردسر، در هزینه ها نیز صرفه جویی می شود. بنابراین خریداران عمده در تمام شهرهای ایران می توانند برای سهولت در کار از روش خرید آنلاین و بدون واسطه بهره بگیرند.
منبع: بازار پوشاک و پارچه ایران

مشاور شما:
محمد مهدی ایپچیلر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120160847
تلفن دفتر فروش: 02128422065
شماره فکس: 02128422135
پاسخگویی تلگرام: nasajineda2@
پاسخگویی واتس اپ: 09120160847
آدرس کانال: nasajineda@
آدرس سایت: www.nasajineda.com
پست الکترونیکی: iinfo@nasajineda.com

مطلب پیشنهادی

5

تولید انواع پارچه کیلویی

تولید انواع پارچه در ایران سبب شده تا برخی از کارخانه ها بتوانند نمونه های …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام