تولید ساک دستی پارچه ای دست دوز

تولید ساک دستی پارچه ای به دو صورت دست دوز و کارخانه ای انجام می شود. قیمت ساک های دست دوز از پارچه متقال کمی بیشتر است، چرا که به نوعی کار هنری هستند. دوخت این محصولات با جنس اسپان باند نیز به عنوان ساک تبلیغاتی انجام می شود که ارزان تر هستند و تنوع رنگ بالایی دارند. طرح های این ساک ها بعضا فانتزی و بسیار قشنگ است و چاپ آنها خود به صنعتی تخصصی تبدیل شده است.

انواع ساک دستی پارچه ای

  • کیسه پارچه ای متقال ساده
  • ساک پارچه ای متقال طرحدار
  • کیسه پارچه ای تبلیغاتی اسپان باند
  • کیسه توری خرید تره بار

ساک پارچه ای متقال

پارچه متقال اگر بافت تمیزی داشته باشد، دارای زیبایی و جلوه خاصی است. وقتی به این پارچه نگاه می کنید، به درستی این سخن گذشتگان که زیبایی در سادگی است، پی می برید. ساک های پارچه ای متقال با استفاده از همین مزیت ذاتی، و نیز به دلیل دوستدار محیط زیست بودن، از محبوب ترین ساک های دستی بازار هستند.

ساک پارچه ای متقال

کیسه پارچه ای ارزان

از آنجایی که در کارهای تبلیغاتی، قیمت یکی از پارامترهای مهم است، بیشتر افرادی که به دنبال کار تبلیغاتی هستند، کیسه های پارچه ای ارزان را بیشتر می پسندند.

طبیعتا پیشنهاد ما به این افراد استفاده از پارچه اسپان باند برای تولید ساک دستی پارچه ای خواهد بود. البته قطعا پارچه متقال شکیل تر بوده و بیشتر به چشم می آید، اما باید بودجه قابل توجهی هم برای تولید آن در تیراژ بالا هزینه نمود.

کیسه پارچه ای ارزان

فروش عمده کیسه پارچه ای

فروش عمده کیسه های پارچه ای در مواقعی اتفاق می افتد که شرکت یا سازمانی قصد دارد به عنوان تبلیغات از ساک های دستی استفاده نماید. معمولا فروشگاه ها، پزشکان، کتابفروشی ها و … به صورت عادی و تبلیغاتی چنین سفارشاتی دارند.

شرکت ها و سازمان ها معمولا برای قرار دادن هدایای همایش ها و یا ارسال محصولاتشان در بسته بندی شکیل، سفارش کیسه پارچه ای به صورت عمده می دهند.

تولید ساک دستی پارچه ای

تولید ساک دستی پارچه ای فانتزی

با توجه به توانایی بالای چاپ در مجموعه ما، امکان تولید ساک دستی پارچه ای در طرح های فانتزی و خلاقانه به صورت سفارشی در تیراژ قابل قبول وجود دارد.

مثلا می توانید از تصاویری که در ادامه می آید ایده های جذابی بگیرید. فقط کافی است یک عکس با کیفیت برای ما ارسال کنید تا ما با کیفیت ترین ساک دستی را به شما تحویل دهیم.

تولید ساک دستی پارچه ای       تولید ساک دستی پارچه ای        تولید ساک دستی پارچه ای

برای سفارش تولید ساک دستی پارچه ای دست دوز، با کارشناسان ما تماس بگیرید و با اعلام جنس، سایز و طرح مورد نظرتان در کمترین زمان ممکن کالای مورد نظر را تحویل بگیرید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما